خرید آسمان مجازی

خرید آسمان مجازی به صورت آنلاین از طریق سایت کارخانه های تولید کننده آسمان مجازی و نمایندگی فروش در سراسر ایران و جهان به صورت آنلاین و فروش حضوری امکان پذیراست.

قیمت تایل آسمان مجازی بسته به نوع، متریال (طول و عرض) ، طرح و کیفیت این متریال ها متفاوت است.

طرح های آسمان مجازی متنوع می باشد؛ شامل طرح های اسلیمی ، طرح های سه بعدی، آسمان مجازی شب، طرح های کهکشان، طرح های گلها، طرحهای اکواریوم، طرح های شیشه ای، طرح های برای نوجوانان و …

در اینجا انواع طرح های آسمان مجازی را مشاهده می کنید و همچنین نوع مکانی که قصد خرید آسمان مجازی برای آن دارید را هم می توانید ببینید و در نهایت از طریق دکمه زیر تماس بگیرید تا مشاوران ما برای خرید، شما را راهنمایی کنند.

آسمان-مجازی-ابر
آسمان-مجازی-پذیرایی

فروشگاه آسمان مجازی

خرید آسمان مجازی بدون واسطه و با قیمت ارزان

امروزه آسمان مجازی سقف، یکی از آیتم های مهم و ضروری در دکوراسیون داخلی منازل و ساختمان های اداری و مطب پزشکان محسوب می شود. زیبا پسندان و افرادی که بدنبال محیطی زیبا و سرشار از آرامش هستند از این محصول نوین استقبال فراوانی نموده اند، امروزه این متریال در دکوراسیون داخلی کاربرد فراوانی دارد.

فروشگاه اینترنتی نوین کناف یکی از تولید کننده گان آسمان مجازی سقفی و دیواری میباشد، طرح های عرضه شده در این فروشگاه متنوع بوده و برای هر نوع سلیقه ای طرح موجود میباشد شما میتوانید طرح مورد نظر خود بدون واسطه و با قیمتی مناسب از فروشگاه نوین کناف سفارش دهید.

از آنجایی که شما مستقیم سفارش خود خریداری مینماید و در این میان، واسطه ها حذف میشود، از لحاظ اقتصادی برای شما باصرفه تر خواهد بود.

خرید آسمان مجازی به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه نوین کناف یا به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد.

سفارش و ارسال به سراسر کشور نیز انجام می پذیرد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ای درج شده در سایت یا با شماره 09129380351 در واتساپ تماس حاصل فرمایید.

انواع طرح های آسمان مجازی

آسمان-مجازی-ابر

آسمان مجازی طرح کهکشان

جنس: طلق

سایز: 120*180

برش: ابعاد دلخواه

ضخامت: 2.4.8 میلیمتر

قیمت: 450.000 الی 850.000 تومان

آسمان-مجازی-آکواریوم-min

آسمان مجازی طرح آکواریوم

جنس: طلق

سایز: 120*180

برش: ابعاد دلخواه

ضخامت: 2.4.8 میلیمتر

قیمت: 450.000 الی 850.000 تومان

آسمان-مجازی-پذیرایی-

آسمان مجازی طرح اسلیمی

جنس: طلق

سایز: 120*180

برش: ابعاد دلخواه

ضخامت: 2.4.8 میلیمتر

قیمت: 450.000 الی 850.000 تومان

آسمان-مجازی-اسلیمی

آسمان مجازی طرح شکوفه

جنس: طلق

سایز: 120*180

برش: ابعاد دلخواه

ضخامت: 2.4.8 میلیمتر

قیمت: 450.000 الی 850.000 تومان

آسمان-مجازی-کودک

آسمان مجازی طرح کودک

جنس: طلق

سایز: 120*180

برش: ابعاد دلخواه

ضخامت: 2.4.8 میلیمتر

قیمت: 450.000 الی 850.000 تومان

آسمان-مجازی-نوجوان-پسرونه

آسمان مجازی طرح نوجوان

جنس: طلق

سایز: 120*180

برش: ابعاد دلخواه

ضخامت: 2.4.8 میلیمتر

قیمت: 450.000 الی 850.000 تومان

فروشگاه نوین کناف با بهره گیری از دستگاههای تولیدی چاپ آسمان مجازی انواع اسمان مجازی چاپ مستقیم، آسمان مجازی بک لایت و آسمان مجازی استیکری با کیفیت بالا تولید میکند و با قیمت مناسب عرضه می نماید؛ پس هر طرحی که مد نظرتان باشد را هم میتوانید بصورت سفارشی، خرید نمایید.

لیست قیمت آسمان مجازی

لیست قیمت آسمان مجازی بر اساس متراژ، ضخامت و نوع طرح و ابعاد آن محاسبه می شود و جدول قیمتی که مشاهده می کنید، بر اساس تعرفه های حدودی است که شما می توانید قیمت دقیق را با یک تماس و استعلام کد محصول مد نظر، دریافت کنید.

عوامل تاثیر گذار بر تعیین قیمت آسمان مجازی به اختصار شامل موارد زیر می باشد:

 • ابعاد آسمان مجازی: طلق های آسمان مجازی به صورت 60*60 می باشد متراژ کل مکانی که باید اجرا شود تقسیم بر60 قیمت نهایی بدست می آید.
 • ضخامت طلق آسمان مجازی: تایل های آسمان مجازی در دو نوع ضخامت تولید می شود؛ ضخامت 2 میلیمتر و ضخامت 8 میلیمتر. هر چه ضخامت آسمان مجازی ضخیم تر باشد قیمت ان نیز به همان اندازه افزایش خواهد یافت.
 • نوع اسمان مجازی: آسمان مجازی به صورت چاپ مستقیم، بک لایت و استکیری تولید میشود، نوع چاپ مستقیم نسبت به سایرانواع گرانتر میباشد.
 • طرح انتخابی: برخی از طرح ها در چاپ آن از رنگ های بیشتری استفاده میشود هر چه تعداد رنگ ها بیشتر باشد قیمت بالاتری دارد.
 • کیفیت طرح: طرح هایی که بوسیله دستگاههای UV مستقیم بروی طلق چاپ میشود از کیفیت بالاتری نسبت به طرح های استکیری و طرح چاپ بک لایت دارد؛ یه طرح ممکن با کیفیت متفاوتی چاپ شود، هر کیفیتی متحمل پرداخت هزینه بالاتری می باشد.
نوع:سایز:قیمت (تومان):ابعاد:
آسمان مجازی طرح گل120*180450.000 تا 850.000قابلیت برش به ابعاد دلخواه
آسمان مجازی طرح اسلیمی120*180450.000 تا 850.000قابلیت برش به ابعاد دلخواه
آسمان مجازی طرح شب120*180450.000 تا 850.000قابلیت برش به ابعاد دلخواه
آسمان مجازی طرح کهکشانی120*180450.000 تا 850.000قابلیت برش به ابعاد دلخواه
آسمان مجازی طرح دریا120*180450.000 تا 850.000قابلیت برش به ابعاد دلخواه
آسمان مجازی طرح آکواریوم120*180450.000 تا 850.000قابلیت برش به ابعاد دلخواه

آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی نوعی از طلق در ابعاد 60*60 با طرح های متنوعی می باشد که امکان نور پردازی در پشت این طلق ها وجود دارد و بر زیبایی و طبیعی جلوه دادن مکان مورد نظر می افزاید.

آسمان مجازی سقف کاذب تحول نوین در معماری داخلی امروزی محسوب می شود، با توجه به مشغله و دغدغه های کاری و دور ماندن انسان از طبیعت، استفاده از این متریال ها در منازل و محیط کار، طبیعت را به منازل یا محیط کاری خود می آورند. استفاده از آسمان مجازی در دکوراسیون داخلی باعث عملکرد مثبت ساکنین میشود.

بطور کلی آسمان مجازی از سه آیتم تشکیل شده است عبارتنداز:

 • سازه های نورپردازی تایل آسمان مجازی
 • سازه های زیرسازی سقف کاذب
 • طلق آسمان مجازی

مراحل نصب تایل معرق cnc

نصب سقف معرق cnc با دقت بالا و توسط فردی ماهر و باتجربه صورت می گیرد، پس از انتخاب طرح توسط مشتری، کارفرما جهت پیاده سازی طرح طبق مراحل ذیل اقدام می نماید، مراحل نصب سقف معرق cnc به ترتیب عبارتند از:

نورپردازی آسمان مجازی

سازه های نورپردازی به سازه های سقف کاذب متصل می شوند.این ساختارها نقش مهمی در طبیعی جلوه دادن سقف آسمان مجازی دارند.

جهت نورپردازی سقف کاذب آسمان مجازی از المان های مختلفی بهره میبرند رایج ترین این المان ها شامل موارد زیل میباشد:

 1. نورپردازی با لامپ های FPL
 2. نورپردازی با لامپ های T5
 3. نورپردازی با لامپ های LED

زیر سازی سقف کاذب

این سازه ها گالوانیزه بوده و در فواصل استاندارد از یکدیگر به سقف اصلی متصل میشوند و نقش مهمی در نگهداشتن و انتقال بار سقف کاذب به سقف اصلی دارند.

طلق آسمان مجازی:

در آخر طرح انتخابی به صورت پازل در کنار هم چیده شده و در جای خود برروی سازه ها قرار میگیرند.

در ادامه آسمان مجازی برای بخش های مختلف را معرفی می کنیم که برای مشاهده طرح های دیگر مناسب آن منطقه، می توانید به لینک دکمه آن بخش مراجعه کنید.

آسمان مجازی اتاق کودک

آسمان مجازی اتاق کودک ، تصاویر مناسب روحیات کودک روی آن چاپ می گردد. از آنجایی که کودکان روحیات بسیار لطیف دارند انتخاب طرح متناسب با روحیات کودک بسیار حائز اهمیت است. آسمان مجازی کودک از طرح و ویژگی های بچه گانه استفاده میشود، اغلب طرح های مورد استفاده اتاق کودک، از شخصیت های کارتونی و استیکرهای زیبا و جذاب بهره می گیرند.

هنگام انتخاب طرح اتاق کودک باید چند آیتم مهم در آولویت باشد؛ احساس آرامش به کودک شما دهد، متناسب با دکوراسیون داخلی طرح و رنگ انتخاب شود، از شخصیت های لطیف و قهرمان کودک استفاده شود، نور کاملا طبیعی در اتاق ایجاد نماید. به سایر جزیئات اتاق نیز دقت داشته باشید بین طرح آسمان مجازی و سایر چیدمان اتاق کودک هماهنگی ایجاد شود.

با بکار بردن آسمان مجازی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک از استرس و اضطراب کودک کاسته میشود همینطور کودک احساس آزادی میکند. با روشنایی حرفه ای که در پس این نوع طلق ها بکار میرود ترس از تاریکی که اغلب کودکان با آن مواجه هستند نیز کاهش میبابد.

اکثر اتاق خواب کودک فضای کوچیکی دارند با انتخاب طرح با روشنایی و رنگ ملایم فضای اتاق، بزرگتر نشان داده میشود و علاوه برزیبایی، فضای دلنشینی برای کودک خود فراهم می آورید.

قیمت آسمان مجازی اتاق خواب کودک بر حسب متریال و نوع آن متفاوت است. طلق آسمان مجازی معمولا در سایز 60*60 میباشد امکان سفارش آسمان مجازی در ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری نیز پذیرفته می شود.

این نوع متریال برروی سقف های مختلفی قابل نصب میباشد در واقع نوعی از سقف کشسان محسوب میشود.

آسمان مجازی اتاق خواب نوجوان

آسمان مجازی اتاق نوجوان کمی متفاوت تر از اتاق کودک می باشد، نوجوانی سن حساسی است اغلب افراد در این سن از خانواده دوری میکنند و بیشترین وقت خود به تنهایی در اتاق یا با دوستان خود به سر میبرند، شما با فراهم نمودن اتاقی زیبا و آرامش بخش مطابق سلیقه نوجوان در زمینه پرورش رشد فکری و روحیات لطیف گامی برداشته اید.

آسمان مجازی اتاق خواب نوجوان بیشتر از کهکشان یا از درختان بهاری و در برخی از موارد از شخصیتهای محبوب نوجوان نیز استفاده میشود، با توجه به روحیات و دکوراسیون داخلی یکی از طرح ها انتخاب می کنند.

آسمان مجازی برای توالت

آسمان مجازی توالت یکی از پرمصرف ترین نوع آسمان مجازی به شمار می آید. به دلیل ویژگی های این متریال از جمله: قابل شستشو و ضد رطوبت بودن طلق آسمان مجازی بهترین گزینه جهت زیباتر کردن توالت می باشد، علاوه برآن با روشنایی که در پس این تایل ها صورت میگیرد نور طبیعی در سرویس بهداشتی شما ایجاد می کند بر زیبایی سرویس بهداشتی شما می افزاید.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به زیبایی و دکوراسیون سرویس بهداشتی خود بسیار اهمیت میدهید پیشنهاد نوین کناف، استفاده از آسمان مجازی میباشد، این طلق ها در انواع طرح ها به صورت چاپ مستقیم یا ایستکری در ابعاد 60*60 یا 120*280 موجود است.

آسمان مجازی برای آشپزخانه

آسمان مجازی آشپزخانه با توجه به رنگ کابینت و دکوراسیون آشپزخونه انتخاب می شود اکثر مواقع از طرح آسمان ابری، شکوفه های بهاری و جنگل استفاده می کنند بستگی به سلیقه فرد دارد.

اگر شما هنوز دکوراسیون آشپزخانه خود را انتخاب ننموده اید و قصد دارید برای سقف آشپزخانه از سقف کاذب آسمان مجازی استفاده نمایید دقت داشته باشید لوله کشی و تاسیسات به سقف انتقال داده نشود تا راحتتر روشنایی پشت آسمان مجازی انجام شود، اگر از لحاظ رنگ کابینت و وسایل آشپزخانه با تایل های آسمان مجازی تناسبی باشد بر زیبایی منظره آشپزخانه شما می افزاید.

آشپزخانه یکی از پر مصرف ترین محیط خانه است که در طول روز زیاد با آن سروکار دارید با استفاده از سقف کاذب آسمان مجازی حس بهتری هنگام آشپزی کردن یا غذا خوردن به اعضای خانواده می بخشید.

نصب آسمان مجازی آشپزخانه همانند سایر مکان ها میباشد با این تفاوت که در محل نصب هواکش به اندازه سایز آن بریده می شود و هود روی آن نصب می گردد. نکته ای که باید به آن دقت داشته باشیم سیستم تعبیه هواکش و خرطومی مماس با تایل آسمان مجازی نباشد تا از زیبایی آن کاسته نشود.

آسمان مجازی برای حمام

آسمان مجازی حمام، امروز توجه اکثر طراحان داخلی به دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی معطوف نموده است.

ایرانیان اقوامی هستند که از زمان های قدیم اقدام به ساختن گرمابه های حمام نمودند و کم کم گرمابه های عمومی تبدیل به حمام های کوچیک در منزل شد، این موضوع نشان دهنده این است که ما ایرانیان اهمیت ویژه ای به سرویس بهداشتی و حمام می دهیم لذا در راستای هر چه زیباتر شدن سرویس بهداشتی از سقف های آسمان مجازی استفاده می نمایند.

البته تاسیسات و لوله کشی حمام از مسائلی میباشد که باید به درستی انجام گیرد، از مهم ترین مزیت استفاده از سقف آسمان مجازی حمام این است که به راحتی به تاسیسات پشت سقف دسترسی دارید و قابل شستشو میباشند.

آسمان مجازی برای پذیرایی

آسمان مجازی پذیرایی دارای طرح های متنوعی میباشد که چشم هر ببیننده ای به خود خیره می کند؛ این توع متریال علاوه بر زیبایی محصور کننده ای که دارند به ساکنین خانه آرامش می بخشد.

تلفیق سقف کاذب آسمان مجازی و نور طبیعی با استفاده از آنواع المان های نوری منظره ای زیبا و واقعی به وجود می آورد. شهر نشینی و دور ماندن از طبیعت یکی از دغدغه هایی است که جامعه امروز همواره درگیر آن هستند، بعد یک روز سخت کاری تنها مکانی که با آن روبرو خواهیم شد خانه است با استفاده از آسمان مجازی پذیرایی طبیعت واقعی به منزل خود می آوریم.

استفاده از آسمان مجازی پذیرایی همانند سایر دکوراسیون داخلی بهتر است با سایر وسایل پذیرایی از لحاظ رنگ در یک راستا باشد، از مهم ترین مزیت های آسمان مجازی پذیرایی تدائی کننده طبیعت، آرامش مطلق، رفع استرس و نگرانی و در پی آن بهبود عملکرد رفتاری و روانی ساکنین به همراه خواهد داشت.

آسمان مجازی اداری

آسمان مجازی اداری، در اداره ها، مراکز درمانی و مراکز تجاری جهت روحیه بخشیدن به کارمندان و مراجعه کننده گان از این نوع متریال استفاده می کنند، در محیط های اداری برای عملکرد هر چه بهتر کارمندان و درپی آن پیشرفت و بازدهی بالا داشتن محیطی آرام و الهام بخش بسیار حائز اهمیت میباشد و بین کارکنان یه سازمان صمیمیت بیشتری ایجاد میشود.

در طی تحقیقاتی ثابت شده است استفاه از آسمان مجازی در مراکز درمانی بر روند بهبود و روحیه بیمار تاثیر شگفت انگیزی دارد.

اسمان مجازی اداری برگرفته از آسمان، گلهای بهاری، درختان در انواع رنگ های متنوع موجود است.